Njihuni me modelen kosovare që po çmend mediat turke (VIDEO)

Kosovare Halimi është modelja e ‘Gecjan Fashion’.Ajo ishte e ftuar në emisionin n’ZOOM për të folur rreth karrierës së saj në modelizëm, shkruan arbresh.

Mediat turke kanë shkruar për ‘Javën e Modës’ që u mbajt në Stamboll dhe modelja nga Kosova që jeton në Suedi Kosovarja ishte pjesë e revistës prestigjioze ‘Vogue’.
Për më shumë ndiqeni kronikën KETU

(Visited 178 times, 1 visits today)