Tërheqje flokësh mes vajzash, një luftë bizare ndërmjet tyre (Video)

Një video shokuese doli sot kur katër nxënëse shihet duke u rrahur njëra me tjetrën
Lufta e vajzave e filmuar nga një telefon celular fillon me dy vajza të reja që mendohet të jenë rreth moshës 13-vjeç dhe më pas futen edhe dy të tjera në këtë rrahje, trasnmeton lajmi.net.

Kjo luftë ndryshe është quajtur edhe si lufta e tërheqjes së flokëve, që shumë lehtë mund t’a dini pse.
Shihet që vajzat hedhin njëra-tjetrën në tokë duke i shkulur flokët. /Lajmi.net/
Shikoni videon KETU

(Visited 152 times, 1 visits today)