Befason FISI: Na këna gjuajt me mollotova ne kuvend, masi po me shtini me fol se..(Pamje)

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaili, i radhitur në krahun e të pakënaqurve, ka zbuluar arsyetimin që ka përdorur kjo parti, në kohën kur aktivistët gjatë protestave përdornin molotov duke sulmuar Kuvendin dhe Policinë, shkruan Gazeta Express.Ismaili duke iu përgjigjur një komentuesi, përmes rrjetit social Facebook ka shkruar se atë kohë kishin arsyetuar mjetet e dhunshme nëpër protesta, duke thënë se ata persona nuk ishin aktivistë, por qytetarë të mllefosur. Me poshte keni rrefimin e Fisnikut.

(Visited 82 times, 1 visits today)