Thuaj lamtumirë kariesit

7 lugë të vajit të kokosit
7 lugë sode buke
30 pika të vajit tuaj të preferuar esencial
1 ½ lugë çaji të Stevia

Përzieni përbërësit në një tas të vogël, pastaj hidheni përzierjen në një enë qelqi dhe përdoreni atë për të larë dhëmbët në vend të një pastë dhëmbësh.. Përdorimi i rregullt i përzierjes do të pastrojë zgavrën tuaj te gojës dhe do të mbroje dhëmbët tuaj.

(Visited 84 times, 1 visits today)