‘A je shqiptare?’ Bebe Rexha e pyet fansen në ‘live video’, por përgjigja e saj e shkrin së qeshuri (Video)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha,kohët e fundit është shumë aktive ne rrjete sociale dhe kjo pasi ajo sapo ka lançuar dy këngë të reja “Ferrari” dhe “2 Souls on Fire”. Së fundmi Bleta,ka qenë në “Live Video” në llogarinë personale në Instagram.Aty Rexha komunikoi me disa prej fansat e tyre për të marrë dhe ‘feedback’-un se cila këngë u pëlqejnë më shumë.

Duke dëgjuar emrin e saj këngëtarja e pyet nëse është shqiptare por fansja i kthen përgjigjen epike që shkrin së qeshuri Beben. Ndërsa më pas kur e pyet nëse I pëlqen 2 këngët e saj,Era ia kthen se ende nuk i ka dëgjuar,me këtë përgjigje Bebe ndihet pak keq por e merr me pozitivitet. Me poshte keni pamjet.

(Visited 561 times, 1 visits today)