LAJMI I FUNDIT: Pas disa problemeve familjare, Ardit Gjebrea ndahet nga gruaja ( FOTO )

Këngëtari, Ardit Gjebrea, më në fund ka nënshkruar divorcin për t’u ndarë nga gruaja e tij. Lajmin e kanë bërë të ditur gazeta të ndryshme nga Shqipëria.
ërderisa disa ditë më parë, Arditi kishte thënë në një intervistë për gazetën “Koha e jonë”, se kishte marrëdhënie të shkëlqyeshme me gruan e tij.
Gjebrea në këtë intervistë kishte thënë se gruaja e tij tashmë është edhe menaxhere e tij.

Një burim i telegrafit në Tiranë ka thënë se lajmi nuk është i vërtetë, dhe mund të kategorizohet sikurse lajmi për këngëtaren.
Albërie Hadërgjonaj, e cila për një kohë u nda nga burri por më vonë u bashkua. Me poshte keni pamjet.

(Visited 2,109 times, 1 visits today)